Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) - це ціла низка хвороб, об'єднаних за принципом поширення. До них відносяться і так звані венеричні та всілякі інфекційні та шкірні захворювання.

 Адреногенітальний синдром

Адреногенітальний синдром

Одним із гінекологічних захворювань, що виникає в результаті збоїв у роботі інших органів, є адреногенітальний синдром. Причиною його виникнення є порушення роботи надниркових залоз, які своєю чергою відповідають за формування стероїдних гормонів, що регулюють роботу статевої системи та її розвиток. При цьому захворювання поділяються на два типи: вроджений та постпубертатний.

Кандидоз статевих органів

Кандидоз статевих органів

Одним із найпоширеніших захворювань у жінок є кандидоз статевих органів. Воно характеризується інфікуванням слизової мікрофлори та самої піхви, з подальшим поширенням на шийку матки та вульву. Причиною його виникнення є дріжджоподібні гриби, як правило, це кандида.

Кольпоскопія

Кольпоскопія

Кольпоскопія – метод оптичної візуалізації шийки матки. Вона дозволяє вчасно діагностувати доброякісні та злоякісні зміни екзоцервіксу.
Дослідження проводиться за допомогою кольпоскопа-бінокуляра, з сильним джерелом світла. Його оптична система дозволяє дивитися слизову оболонку зі збільшенням до 30 разів.