Гінекологія – одна з найважливіших галузей медицини: від того, наскільки здорова репродуктивна система в організмі, залежить загальний стан жінки, а також її здатність мати здорових дітей. Часто під час проходження планових оглядів лікарем призначається кольпоскопія матки. Що це таке та як підготуватися до обстеження?

Що допомагає визначити процедуру кольпоскопії:

 • виявлення області ураження;
 • аналіз загального стану слизової шийки матки та піхви;
 • диференціювати доброякісні новоутворення від злоякісних;
 • взяття мазка та біопсії для подальшої діагностики;
 • лікар може оцінити зовнішній вигляд (колір тканин, судинного малюнка; порушення епітелію; наявність та форма залоз; межі виявлених утворень).

кольпоскопія київ - зробити кольпоскопію у Києві

Особливості процедури

 • Кольпоскопія шийки матки є ретельним гінекологічним оглядом стану матки та піхви за допомогою кольпоскопа. Це найбільш щадний варіант діагностики, якщо потрібно оцінити стан репродуктивних органів та підтвердити діагноз. Розширена кольпоскопія потрібна, щоб детально оглянути тканини та виявити аномалії в них, розрізнити вид пухлин. Також процедуру проходять, коли виконується контроль за ефективністю лікування.
 • Іноді призначають процедуру з біопсією для лабораторного вивчення зразків слизової оболонки.
 • Коли робити таке обстеження? Оптимально пройти таку процедуру, якщо є підозри на ерозію шийки матки або цервіцит, різні аномалії тканин та зміни слизової оболонки.
 • Щоб підготуватися до діагностики, нічого особливого не потрібно: достатньо не мати в цей період менструації та за кілька днів до прийому уникати статевих контактів. Вагітність не є протипоказанням щодо обстеження.
 • Сама процедура безболісна і не завдасть дискомфортних відчуттів. Розширений варіант у деяких випадках може викликати невеликі незручності: про це розповість гінеколог на прийомі. Усі нюанси, які може містити підготовка до кольпоскопії, заздалегідь докладно обговорить лікар.

Перед кольпоскопією рекомендується:

 • не робити спринцювання;
 • протягом кількох днів слід відмовитись від вагінального статевого акту без використання контрацептивів;
 • за один-два дні виключити застосування тампонів.

Кольпоскопія Київ - ціна від 300 грн

Скільки коштує кольпоскопія та де зробити цю діагностику? Гінекологічна клініка АСТАРТА пропонує найсучасніші методи діагностики з оглядом та консультацією у провідних лікарів у цій галузі. Завдяки професіоналам та їх глибоким знанням, великому досвіду роботи та ідеальним умовам для прийому вдається діагностувати багато захворювань на ранніх термінах. Це можливість своєчасно дізнатися про причину нездужань, розв'язати жіночі проблеми якнайкраще. У центрі є все необхідне обладнання, що дозволяє детально дослідити тканини та призначити адекватне лікування – при цьому лікування буде менш дорогим, ніж у занедбаних випадках. Скільки коштує кольпоскопія шийки матки у нашій клініці? Багато залежить від виду діагностики та застосовуваних методів, але ціна вас порадує.

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

 1. найкраща ціна;
 2. висока кваліфікація лікарів;
 3. сучасне обладнання;
 4. зручне розташування клініки;
 5. повна конфіденційність пацієнта

Клініка «Астарта» - це медичний центр, в якому до кожної жінки ставляться дбайливо та з повагою: лікарі та діагности вчасно виявлять патологію та призначать грамотне лікування з урахуванням віку та особливостей кожної пацієнтки.

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93