Підтримувати здоров'я жінок та вчасно виявляти порушення у роботі репродуктивних систем – основне завдання професійного гінеколога. Важливо знайти хорошого фахівця, який уважно досліджує проблему та спрямує на діагностику. Приватний (платний) гінеколог із надійної спеціалізованої клініки завжди запропонує оптимальний варіант лікування.

Консультація гінеколога - Київ, Центр, Печерськ

  • Консультації лікаря цього профілю потрібні всім жінкам як плановий огляд, але є випадки, коли прийом у гінеколога потрібен позапланово. Якщо спостерігаються болі різного характеру або патологічні виділення, порушення циклу, проблеми із зачаттям та вагітністю – ретельне гінекологічне обстеження дозволить оперативно виявити причини проблем та вирішити їх максимально комфортним та відповідним для пацієнтки чином.
  • На прийомі лікар проводить опитування за скаргами та симптомами, знайомиться з анамнезом та характером попередніх втручань в організм жінки, аналізує картину та спрямовує на профільні діагностичні дослідження, такі як інструментальна діагностика, УЗД чи лабораторна діагностика.
  • Зазвичай огляд і пальпація репродуктивних органів дає підстави для постановки попереднього діагнозу, тому лікар призначає додаткові процедури – різні аналізи сечі, крові та мікрофлори, взяття мазків для виявлення вірусів та грибкових порушень, УЗД органів, ендоскопію та кольпоскопію.
  • Стратегія терапії вибирається з урахуванням отриманих результатів діагностики у суворо індивідуальному порядку. Багато варіантів лікування вимагають госпіталізації або регулярних відвідувань, на подальші відвідування наших гінекологів ви отримуєте знижку.
  • Стандартна консультація гінеколога має на увазі деяку підготовку, але прийом лікаря в респектабельній клініці - це не тільки професійна робота спеціаліста, а й наявність усіх аксесуарів (серветок, одноразових рукавичок і простирадла), необхідних при процедурі огляду.

Гінеколог у Києві - консультація недорого, всього 200 грн

Щоб отримати консультацію вузькопрофільного фахівця, варто записатися на прийом до гінеколога медичної клініки «Астарта»: у штаті працюють лише досвідчені лікарі з відповідною освітою та глибокими знаннями своєї сфери. Наші лікарі-гінекологи приймуть вас швидко - вам не доведеться чекати годинами біля кабінету.

Клініка обладнана сучасною апаратурою та інструментарієм, умови прийому пацієнток ідеальні. Тут дотримується повна конфіденційність, а вартість прийому цілком прийнятна і є однією з найнижчих. Якщо помічені порушення репродуктивної системи, краще не відкладати діагностику та лікування, а прийти на прийом гінеколога за найнижчою ціною – лише 200 грн: лікарі зроблять все можливе для ефективного та комфортного розв'язання ваших проблем!

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

  1. найкраща ціна;
  2. висока кваліфікація лікарів;
  3. сучасне обладнання;
  4. зручне розташування клініки;
  5. повна конфіденційність пацієнта.

Клініка «Астарта» - це зручність розташування, швидкий запис на прийом, огляд гінеколога у Києві без черги та очікувань, а також європейський підхід до лікування жіночих захворювань!

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93