Жіноче здоров'я – одна з найуразливіших сфер в організмі: щоб уникнути безлічі проблем та запобігти захворюванням, своєчасно виявити патологію, фахівці призначають особливу діагностичну процедуру - УЗД з гінекології. За допомогою цього методу можна встановити точний діагноз і вибрати найбільш ефективні варіанти лікування.

Які проблеми вирішує гінекологічне УЗД

  • УЗД гінекологія – ультразвукове дослідження органів жіночої статевої сфери, що проводиться з метою виявлення гінекологічних захворювань. Це абсолютна нешкідливість та безболісність методу, тому варіант обстеження підходить навіть вагітним жінкам.
  • Після консультації гінеколог відправляє пацієнтку на діагностику, де сучасний, недорогий та високоінформативний метод досліджує жіночу репродуктивну систему у найдрібніших подробицях. Така діагностика приваблює доступністю, оперативністю та низькою вартістю.
  • Лікарі можуть спостерігати патології матки, шийки та маткових труб, побачити стан яєчників та придатків. За допомогою методу оптимально визначати розміри та форму будь-якого внутрішнього органу малого таза, а також помітити будь-які аномалії розвитку матки.
  • Також виконується гінекологічне УЗД стінок матки та яєчників, судин та сечового міхура. Фахівець може знайти порушення у роботі кишківника та лімфовузлів, виявити різні патологічні пухлинні утворення. Іноді важливо у деталях оглянути шийку матки, визначити її структуру, оцінити товщину ендометрію для встановлення діагнозу.

УЗД гінекологія - Київ, Печерськ, Центр - ціна від 200 грн

Гінекологічна клініка «Астарта» пропонує безліч методів діагностики, один з яких – УЗД: ми давно зарекомендували себе як надійна приватна клініка вузького профілю, де жінки успішно та швидко розв'язують свої проблеми репродуктивної сфери.

УЗД на Печерську – це оперативне та точне обстеження у центрі міста, професіоналізм персоналу та повна конфіденційність. У приватній клініці добре організована робота з пацієнтами, ведеться чіткий графік прийому та дотримуються санітарні норми. Тут консультації здійснюються в строго призначений час: це без черг і з комфортом для кожної жінки.

Платне УЗД виконується висококласними спеціалістами відповідного профілю на сучасній апаратурі. Процедура займе мінімум часу: це щадні ціни на послуги ультразвукової діагностики (УЗД) всього від 200 грн і можливість записатися на консультацію онлайн, отримавши в результаті точну діагностику та ефективне лікування.

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

  • найкраща ціна;
  • висока кваліфікація лікарів;
  • сучасне обладнання;
  • зручне розташування клініки;
  • повна конфіденційність пацієнта.

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93