Мікробіоценоз репродуктивних органів у жінок зазвичай вважається добре збалансованою і цілком стійкою системою, що включає безліч мікроорганізмів. При нормальному стані органів жінки зазвичай нічого не турбує, але при порушенні мікрофлори з'являються неприємні симптоми та хворобливі відчуття. Гінекологи в таких випадках детально вивчають біоценоз урогенітального тракту і часто для детального дослідження застосовують особливий аналіз – фемофлор ​​16. Це унікальна технологія, що дозволяє отримати уявлення про баланс мікроорганізмів при використанні полімеразної ланцюгової реакції «в режимі реального часу».

фемофлор 16 (биоценоз урогенитального тракта)

Особливості аналізу ФЕМОФЛОР 16

  • Дана технологія допоможе скласти картину захворювання, визначити норму та оцінити кількість та якість патогенної флори, вивчити урогенітальний тракт та мікробіоценоз піхви. За допомогою фемофлору досліджують анаеробні мікроорганізми, які дуже специфічні та схильні до частих змін.
  • Лікар-гінеколог після огляду та консультації призначає такий аналіз, обираючи тактику лікування або з метою контролю ефективності лікувальних процедур.
  • Зазвичай аналіз фемофлор ​​16 показаний за наявності патологічних симптомів, дискомфорті при прийомі різних препаратів вузької спрямованості, а також при безплідді для виявлення причин та проблем з плануванням і виношуванням вагітності.
  • Аналіз фемофлор ​​дозволяє всебічно досліджувати біоценоз піхви та виділити співвідношення штамів мікроорганізмів, виявити точну причину дисбактеріозу піхви: результати аналізу будуть використані при призначенні найбільш ефективного лікування.
  • Підготовка до аналізу не потрібна, достатньо знати, що процедуру проводять, починаючи з 5-го дня циклу. Рекомендується брати біоматеріал пізніше кількох днів до передбачуваних термінів менструації. У разі виражених запалень матеріал беруть у пацієнтки на день звернення. Жодних дискомфортних чи болючих відчуттів процедура не передбачає.

Аналіз на фемофлор ​​16 у Києві - ціна 1600 грн

Оскільки порушення балансу мікрофлори може сильно вплинути на звичайний режим життя та його якість, краще не зволікати з обстеженням та своєчасно виявити порушення мікрофлори. Де зробити аналіз? Гінекологічна клініка АСТАРТА розташована у самому центрі Києва: це можливість недорого здати біоматеріал для дослідження. У медичному центрі працюють досвідчені лікарі, які проведуть процедуру фемофлор ​​16 з дотриманням норм та вимог, за однією з найнижчих цін – лише за 700 грн. На основі отриманої картини гінекологу нескладно розібратися зі справжніми причинами нездужань та порушень роботи репродуктивної системи.

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

  • найкраща ціна;
  • висока кваліфікація лікарів;
  • сучасне обладнання;
  • зручне розташування клініки;
  • повна конфіденційність пацієнта.

Тут вам гарантовані зручність та комфорт, конфіденційність прийому, низька вартість усіх аналізів та процедур, послуги європейського рівня, професійна робота персоналу та висока ефективність призначеного лікування.

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93