Шкірні покриви та епітелій слизових оболонок дуже вразливі для вірусів та мікроорганізмів. У наші дні не проблема видалити будь-які нарости, бородавки, гострі або плоскі кондиломи з мінімальним дискомфортом. Перед лікуванням краще пройти докладну діагностику для точного встановлення діагнозу. Потім вузькопрофільний фахівець призначить адекватні заходи щодо позбавлення цих дефектів.

Причини появи кондилом

Розвиток кондилом – це наслідок активізації папіломавірусної інфекції через ослаблення захисних сил організму, які не здатні протистояти вірусу (під час хвороби, вагітності, під впливом стресів тощо). Кондиломи передаються статевим, контактно-побутовим шляхом або від матері до дитини. Вірус дуже поширений завдяки кільком можливим шляхам його передачі.

Неприємні симптоми:

 • відчуття стороннього тіла;
 • свербіж;
 • вологість інтимних ділянок шкіри, уражених кондиломами.

Видалення кондилом оптимально проводити у надійній медичній клініці з ідеальними умовами та висококласними фахівцями.

видалення кондилом у києві

Лікування кондилом

Як лікувати такі утворення? Одним із найефективніших методів боротьби з ними вважається механічне видалення: здійснити це можна різними методами:

 • Кріодеструкція дозволяє усунути кондиломи за допомогою рідкого азоту. Це не дуже болісна процедура, що виконується лікарем без знеболювання. Після такого розв'язання проблеми на шкірі не залишаються рубці або практично непомітні.
 • Метод радіохвильової коагуляції (видалення за допомогою радіохвильового ножа) визнаний щадним та естетичним, займає кілька хвилин і потребує лише професіоналізму лікаря. Спрямований вплив радіохвилями не травмує навколишні тканини: це м'який спосіб назавжди вилікуватися від негарних наростів, які в занедбаному стані нерідко перероджуються в доброякісні утворення. Процедуру роблять у Києві стаціонарно з місцевим знеболенням. Метод зводить до мінімуму ризик ускладнень у жінок.
 • Електрокоагуляція також ефективна і є висіченням тканини спеціальним інструментом. Також популярне у пацієнтів випалювання бородавок та кондилом лазером. Обидва останні варіанти вимагають місцевої анестезії.
 • Щоб позбавитися зазначених проблем естетично і без болю, варто вибрати клініку, в якій працюють справжні професіонали на найсучаснішому обладнанні.

Видалення кондилом у Києві - від 1500 грн

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

 1. найкраща ціна;
 2. висока кваліфікація лікарів;
 3. сучасне обладнання;
 4. зручне розташування клініки;
 5. повна конфіденційність пацієнта

Гінекологічна клініка АСТАРТА пропонує найефективніші методи лікування кондилом за доступними цінами. Скільки коштує видалити кондиломи? Оскільки умови для кожної пацієнтки створюються найкомфортніші, а методи підбираються найбільш функціональні, вартість залишається цілком адекватною і демократичною. Вилучення кондилом сучасними методами дозволяє назавжди забути про ці неприємності, крім того, ми пропонуємо найнижчу ціну – 1500 грн.

Що входить у підготовку і коли можна робити процедуру в кожному конкретному випадку, на попередній консультації вам докладно розповість досвідчений лікар. Наша клініка практикує індивідуальний підхід до пацієнтів, відповідальність та конфіденційність: це зручність та комфортні умови, оперативність лікування, високий професіоналізм персоналу.

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93