Спеціально для зручності всі необхідні аналізи ви можете зробити не залишаючи клініки Астарта та отримати результати максимально швидко. Якість проведених лабораторних досліджень відповідає всім необхідним стандартам.

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93

Гінекологічна лабораторна діагностика

Здоров'я це одне з найголовніших завдань сучасної людини, тому практично кожна жінка відвідувала у своєму житті кабінет гінеколога. Гінеколог – це лікар, який спеціалізується на обстеженні та лікуванні жіночих статевих органів. Найбільш поширеними захворюваннями та проблемами, з якими стикаються сучасні жінки, є захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), гормональні порушення та порушення менструального циклу. З іншого боку, жіноче здоров'я має велике значення, оскільки його стан визначає можливість жінки до репродукції.

Що стосується методів обстеження гінеколога, то це насамперед гінекологічний огляд, взяття проб для проведення аналізів (мазок, бакпосів і так далі), напрями на дослідження крові, сечі та УЗД. Для отримання точних результатів обстеження необхідно дотримання ряд умов. Приміром, певні аналізу вимагають дотримання деяких правил, які дуже впливають на отриманий результат. Велике значення при ЗПСШ мають лабораторні аналізи, тому, що у більшості з них симптоми аналогічні, що роблять постановку діагнозу досить складною. При цьому, одне із завдань проведення аналізів при ЗПСШ не тільки виявити збудника, а й перевірити його на сприйнятливість у різних препаратах. І тоді після проведення всіх обстежень гінеколог нашої клініки зможе поставити точний діагноз і прописати курс лікування, який буде ефективним.

У деяких випадках перебіг ЗПСШ протікає безсимптомно, внаслідок чого повністю відсутнє необхідне лікування, що своєю чергою тягне за собою виникнення хронічної форми захворювання, яка досить важко піддається лікуванню. Також безсимптомний перебіг ЗПСШ може стати причиною зараження статевого партнера.

З іншого боку, жінка, навіть просто бувши носієм збудника ЗПСШ, наражається на ризик його загострення в результаті зміни стану її здоров'я (зниження імунних сил або при вагітності). Тому велике значення має регулярне відвідування гінеколога, який при гінекологічному огляді визначить необхідність проведення тих чи інших аналізів та обстежень.

Не варто забувати, що репродуктивна система людини, це складний механізм. І від правильності роботи залежить можливість мати дітей. Наша клініка надає повний комплекс послуг з гінекології, оснащена сучасним обладнанням, яке дозволяє отримати максимально швидко точні результати, завдяки чому ми можемо допомогти вам зберегти ваше здоров'я та репродуктивну функцію.

Переваги клініки Астарта:

  • найкраща ціна;
  • висока кваліфікація лікарів;
  • сучасне обладнання;
  • зручне розташування клініки;
  • повна конфіденційність пацієнта

Якщо Вам потрібна гінекологічна лабораторна діагностика, запишіться на прийом до нашого гінеколога за телефоном
(044) 502-15-93, і він визначить обсяг та необхідність їх проведення