Проходить час хірургічних втручань при абортах: зараз жінки можуть легко та з мінімальними наслідками для себе та майбутніх дітей розв'язати свої проблеми із незапланованою вагітністю за допомогою найсучасніших методів. Медикаментозне переривання вагітності є оперативним і безболісним, безопераційним варіантом, який вимагає лише кількох візитів до лікаря. Це використання нешкідливих препаратів та максимальна природність способу, прийнятність ціни та мінімум ускладнень.

Особливості процедури

 • Введення спеціального препарату (міфепристону або мізопростолу) блокує розвиток плода та припиняє вироблення гормонів, що забезпечують перебіг вагітності. Такий метод – найефективніша альтернатива хірургічному. Головне не прогаяти сприятливий час для процедури: це дозволить уникнути наслідків та ускладнень.
 • Багатьох цікавлять терміни, коли можна робити фармакологічний аборт, а також можливі протипоказання. Краще вдатися до такого способу до 7 тижнів вагітності.
 • Серед протипоказань вік старше 35 років і багато серйозних захворювань організму: лікарі на консультації обов'язково з'ясують наявність таких перешкод і підберуть препарати або інші методи, які будуть ефективні в кожному конкретному випадку.
 • Після обстеження пацієнтка приймає препарат, що блокує вироблення гормонів, потім на другому етапі приймається препарат, що викликає маткові скорочення та подальше звільнення від плода. На консультації та УЗД-огляді за кілька тижнів лікар переконується в тому, що процедура пройшла успішно.
 • Серед переваг цього способу відзначають відсутність необхідності хірургічного втручання, нормальне відновлення менструального циклу через місяць після процедури, мінімальну травматичність (при проведенні фармакологічного аборту стінки матки залишаються непошкодженими).
 • Важливий фактор – після таких способів розв'язання проблеми жінка згодом зможе безперешкодно завагітніти та народити дитину.

медикаментозный аборт киев

Медикаментозний аборт (Мед Аборт) у Києві - ціна 3500 грн

Приватна платна клініка Астарта пропонує послуги з медикаментозного аборту на ранніх термінах. Досвідчений персонал спеціалізується на різноманітних проблемах жіночої репродуктивної сфери, а центр оснащений ультрасучасним обладнанням та інструментарієм. Медикаментозне переривання вагітності у Києві в клініці «Астарта» - успішне та ефективне рішення з мінімальними ускладненнями та максимальним комфортом для жінки. Це прийнятна вартість, політика повної конфіденційності: медикаментозний аборт буде проведено оперативно та з точно розрахованою фахівцями дозою препаратів за однією з найнижчих цін – 3000 грн.

Отримайте безкоштовну консультацію та запишіться на прийом до гінеколога, адже у нас:

 1. найкраща ціна;
 2. висока кваліфікація лікарів;
 3. сучасне обладнання;
 4. зручне розташування клініки;
 5. повна конфіденційність пацієнта

Якщо виникла потреба швидко пройти таку процедуру і ви не знаєте, де зробити такий мед аборт – звертайтесь до професіоналів клініки гінекології АСТАРТА. Тут забезпечать належні умови та європейський рівень комфорту!

Запишіться на прийом за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93