Завдяки грамотному вибору гінекологічної клініки жінка може своєчасно та без ускладнень пройти будь-яке обстеження та здати аналізи, тим самим запобігти серйозним порушенням в організмі. Киянки все частіше звертаються для проходження обстеження та лікування у київську гінекологічну клініку «Астарта».

УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) – ціна 650 грн

узи брюшной полости в киеве

Під час УЗД органів черевної порожнини перевіряється печінка, підшлункова залоза, жовчний міхур, жовчні протоки та селезінка, дозволяючи всебічно оцінити їхній стан.

УЗД печінки дає можливість виявити ознаки гепатиту, цирозу, застійних явищ (які зумовлюються хворобами серця), абсцесів, доброякісних (кісти, гемангіоми) або злоякісних новоутворень (рак печінки, холангіокарцинома).

УЗД підшлункової залози визначає наявність аномалій у її розвитку, панкреатиту, кіст, абсцесів, каміння та пухлин (як доброякісних, так і злоякісних). Також вивчаються вікові зміни у залозі.

УЗД жовчного міхура та жовчних проток дозволяє виявити аномалії в їх розвитку, наявність каменів, порушення відтоку жовчі, холецистит, холестероз, поліпи, доброякісні або злоякісні пухлини та паразитів.

  • Наша установа є солідним медичним центром, до якого заведено звертатися для отримання максимально якісних послуг: клініка славиться чудовими умовами, зручним розташуванням у центрі міста, штатом досвідчених лікарів та медперсоналу, серйозною технічною базою та найсучаснішим обладнанням.
  • У нас можна пройти всі види обстеження, наприклад - узд органів черевної порожнини: ультразвукове дослідження виконується співробітниками центру на високоякісному діагностичному обладнанні. Лікар оглядає внутрішні органи, аналізуючи розміри та форми, структуру та порядок розташування печінки, нирок, внутрішніх тканин.
  • Це один із найуспішніших методів для обстеження: лікар зможе вчасно помітити порушення та відхилення, обравши правильне лікування.
  • Процедура характеризується високою результативністю, доступністю, швидкістю проведення, відсутністю болю та дискомфорту.
  • При такому неінвазивному дослідженні виходить об'єктивна картина стану внутрішніх органів: ультразвукові хвилі відбиваються від тканин, далі ехо-сигнали перетворюються спеціальною медичною установкою чорно-біле зображення на моніторі. Медик бачить зображення зрізу всіх досліджуваних органів та систем до дрібниць. Це чудова можливість швидко, точно та комплексно обстежити селезінку та печінку, нирки та судини, сечостатеві органи, а також підшлункову залозу та жовчний міхур.
  • Дослідження може показати повну картину порушень і ознаки захворювань, що починаються. Зазвичай на УЗД лікар направляє пацієнток за специфічних скарг. Завдяки цій діагностичній процедурі можна вчасно знайти цироз та гепатит, виявити новоутворення, кісти та каміння, поліпи, помітити перші симптоми серйозних хвороб, відстежити внутрішні травми органів живота.

УЗД органів черевної порожнини - Медцентр Астарта

Якщо прийнято рішення пройти обстеження у нас, на попередній зустрічі лікар розповість, як краще підготувати себе до обстеження, які продукти виключити заздалегідь з раціону і як покращити режим харчування. Вчинено безболісну та безпечну діагностику уважно виконує медпрацівник відповідної кваліфікації: усі лікарі, які працюють у нашому центрі, мають солідні теоретичні знання та великий практичний досвід проведення досліджень. Ми гарантуємо домашній затишок у палатах, комфорт та приємну атмосферу, дотримання конфіденційності, європейський рівень обслуговування та високу точність встановлення діагнозу!

Запишіться на УЗД за допомогою форми на сайті або за телефоном (096)-932- 43-02; (044)-502- 15-93