Одним із гінекологічних захворювань, що виникає в результаті збоїв у роботі інших органів, є адреногенітальний синдром. Причиною його виникнення є порушення роботи надниркових залоз, які своєю чергою відповідають за формування стероїдних гормонів, що регулюють роботу статевої системи та її розвиток. При цьому захворювання поділяються на два типи: вроджений та постпубертатний.

Симптомами даного захворювання є порушення або відхилення у розвитку статевих органів, також можливе блювання (але вона спостерігається тільки при сільутратній формі). Насамперед адреногенітальний синдром змінює форму і структуру клітора та великих статевих губ. У разі вродженого типу даного захворювання стать дівчинки в момент народження може бути поставлена ​​протилежна. Цей синдром у деяких випадках визначається як псевдогермафродитизм, особливістю якого є той факт, що всі внутрішні органи є жіночим типом. Фізичний розвиток дівчаток, які страждають на адреногенітальний синдром, має ряд особливостей, це і рання поява волосяного покриву (на лобку і пахвами), нерозвиненість молочних залоз і т.д.

За наявності даних симптомів необхідно провести діагностику адреногенітального синдрому. Тобто. необхідно звернути в гінекологічну клініку у Києві. Після чого проводитися повне обстеження та гінеколог, призначає курс лікування адреногенітального синдрому. Варто зауважити, що в дитячому віці наявність даного синдрому в сільутратній формі носить смертельну загрозу для вашої дитини. Річ у тому, що постійне блювання призводить до величезної нестачі натрію, який стає причиною багатьох дуже складних і небезпечних захворювань. Лікування цього синдрому проводиться за допомогою призначення гормонів, яких не вистачає організму.