Одним із найпоширеніших захворювань у жінок є кандидоз статевих органів. Воно характеризується інфікуванням слизової мікрофлори та самої піхви, з подальшим поширенням на шийку матки та вульву. Причиною його виникнення є дріжджоподібні гриби, як правило, це кандида.

Цікаво, що близько 5% жінок є носієм цього гриба, при цьому вони здорові. Щоправда, у разі ослаблення імунітету та під впливом інших негативних можливо виникнення даного захворювання.

Збудники даного захворювання потрапляють до жінок різними шляхами, це безпосередньо з кишківника, після незахищеного статевого акту з носієм інфекції, через заражені речі тощо. Генітальний кандидоз часто стає причиною запалення сечовивідних шляхів, таких як уретрит, при цьому деякі захворювання протікають без явних ознак. Як правило, кандидоз статевих органів у жінок дітородного віку, хоча іноді спостерігається і в інших вікових груп.

Жінки, які страждають від кандидозу статевих органів, скаржаться, перш за все, на роздратування, свербіж в їх ділянці та білі, які, найчастіше, трохи сирні. Також при цьому захворювання виділення з піхви погано пахнуть. Якщо вас турбують дані симптоми, то вам необхідно звернутися в гінекологічну клініку, і записатися на примі до гінеколога. Діагностика генітального кандидозу в Києві здійснює за допомогою гінекологічного огляду та здачі аналізів. Після підтвердження діагнозу, спеціаліст визначає курс лікування генітального кандидозу у Києві. Лікування цього захворювання, здебільшого здійснюється з допомогою препаратів, що пригнічують зростання збудника, разом із терапевтичними процедурами. Тільки комплексний підхід забезпечить позитивний результат під час його лікування.